empower network slovenija!!

Mladi iskalec zakladov
Kraj: Domzale

empower network slovenija!!

OdgovorNapisal/-a metka » Pe dec 07, 2012 6:31 am

Lepo pozdravljeni vsi skupaj.

Moje ime je Metka, danes sem se registrirara na forumu, ker imam odlične novice. No kakor za koga. V preteklem mesecu in pol, sem Bila aktivna članica podjetja, ki ima prvotni sedež v Ameriki. David wood, ustanovitelj tega podjetja je ekspert na področju internetnega marketinga. Kot najberž veste je internetni marketing v Ameriki zelo popularna zadeva. Pred leti sem se s tem začela ukvarjati, ker pa so vsi samo nekaj obljubljali, in nihče ni dejansko bil pripravljen naučiti drugih, produkti, ki pa sem jih prodajala po angleških straneh, imela sem tudio svojo spletno stran, pa so imeli premalo provizije, da bi to lahko šlo.

Sedaj pa se je vse spremenilo. David Wood kot sem že zgoraj omenila, je internetni ekspert, ki je naredil senzacijo v 21. stoletju v internetnem marketingu. Z njegovo pomočjo se lahko nauči internetnega marketinga tudi tisti, ki je povsem nov v tem poslu, ki si resnično tega želi. Saj nas uči od samega začetka do konca.

Veste kaj je najboljša stvar pri vsem tem? Ponudil nam je neverjetno strategijo. Vse se začne z bloging platformo, ki je optimizirana in postavljena, da nemudoma lahko zacnemo delati. Toda to je le zacetek!! kar pa je pri tem najboljse in najpomembnejse je 100% provizija, ki jo ponuja. Podjetje je dozivelo pravi hit v ameriki, in se hitro siri v svet.

Jaz sem zadevo sprobala, videla, vem da deluje in 4 dni nazaj sem se odločila, da zadevo pripeljem v slovenijo. v dveh tednih sem si povrnila vlozek na zacetnem nivoju, plus malo plusa (25$) + 20 ce hoces prodajati naprej in prejeti 100% provizijo. Ker vem, da je zadeva resnicna sem se v to podala zelo resno. Iscem tiste, ki si zelijo uspeti v takem poslu kot tudi tiste, ki si zelijo le dodatnega zasluzka. Ali imate izkusnje ali ne niti ni pomembno, kot sem ze dejala gre z nami od samega zacetka do zasluzkov, ki so lahko veliki.
toda to ni zadeva s katero se obogati cez noc, sploh ce si novinec v tem poslu.
Da pa se resnicno zasluziti.
Ce le sledis njegovim 8 zavezam, ki jjih sklenes sam pri sebi!!
Zadeva je zelo resnicna, in sem si rekla zakaj bi sodelovala samo z americani, ce pa lahko najprej pomagam svojim v sloveniji. Ce te zanima kaj vec o tem te prosim preberi si moj blog
evo popravljen link na stran ki je v celoti napisana v Slovenščini

Spletna stran se postavlja. Prvi blog pri empower networku sem pisala v anglescini. Ta pa je v slovenscini in je star 5dni. Upam, da si bomo pomagali se skupaj ucili, in tisti ki si to resnicno zelite vabljeni v empower network slovenija!!
Lep zacetek dneva vam zelim, Metka
Zadnjič spremenil metka, dne To dec 25, 2012 5:51 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
V življenju se vsaka stvar zgodi z razlogom !!
Ste se kdaj spraševali ali je tako zelo odmevni zaslužek na internetu sploh mogoč ?
Jaz velikokrat!
Vas zanima spletna optimizacija za začetnike ?
Na Vaš in moj uspeh ! Metka

Mladi iskalec zakladov

Re: empower network v sloveniji!!

OdgovorNapisal/-a MDG » Ne dec 09, 2012 12:06 pm

Pozdravljena Metka.

Prosil bi te če bi mi poslala tvoj skype ID na privat.
Da bova lahko na skypu podebatirala.

L.p.

Mladi iskalec zakladov

OdgovorNapisal/-a metka » Če dec 20, 2012 1:21 pm

Zivijo!
Se opravičujem za pozen odgovor. Sem bila odsotna in nisem nič pogledala,do danes. Kako pa se imate kaj tukaj? Ste se pripravili na jutrišnji konec sveta ;) ?
Malo heca more bit...

Ste si kaj pogledali EN? Kaj menite o tem ?
Resnično me zanima vaše mnenje!

Sem vam poslala na pvt !
Ste se kdaj spraševali ali je tako zelo odmevni zaslužek na internetu sploh mogoč ?
Jaz velikokrat!

Mladi iskalec zakladov

OdgovorNapisal/-a metka » Če dec 20, 2012 1:52 pm

ok. Spletna stran je napisana in v celoti spremenjena v slovenščino...

Link ki sem ga dala v prejšnjem postu je povezava, na blog, ki je pisan v angleščini.. in tako dejansko izgleda blog, ki ga dobite..

Sedaj ste lepo vabljeni, da si jo ponovno ogledate in mi prosim sporočite svoje mnenje...

Stran je napisana v Slovenskem jeziku tako, da bodo vsi lahko razumeli za kaj sploh se gre.

zadeva je preverjena z strani 50.000 obstoječih uporabnikov, ki so se pridružili v preteklosti.

Kot sem najberž že omenila, je to v Sloveniji nova zadeva in ravno zaradi tega je malce lažje začeti
Ko je konkurenca velika, se je potrebno veliko bolj potruditi
EN je odličen tako za začetnike kot tudi za tiste, ki že imajo spletno stran, ali karkoli prodajajo preko interneta

Veselim se vašega ponovnega obiska in seveda kakšnega komentarja!
Lp, sedaj se oglasim bolj pogosteje...

Have a nice day !!
Jaz velikokrat!

Mladi iskalec zakladov

OdgovorNapisal/-a metka » Če dec 20, 2012 2:05 pm

aja hehe sem pozabila povedat, da si na angleski verziji dejansko lahko ogledate komentarje resničnih ljudi...

=)

Ok zdej pa do ju3 ali poju3snem cao bao

Metka :)
Jaz velikokrat!

Mladi iskalec zakladov

Re: empower network slovenija!!

OdgovorNapisal/-a peter005 » So jun 22, 2013 10:52 am

Super sistem, tudi sam sem začel s tem in mislim, da je super - to je resnično edinstvena priložnost :)
Za več informacij si lahko preberete na mojem blogu

ali pa si poglejte ta video

Lep pozdrav,

Peter :D

Mladi iskalec zakladov

Re: empower network slovenija!!

OdgovorNapisal/-a Dusty007 » Pe nov 01, 2013 5:40 am

Zaslužek je odvisen od države prometa. Za ZDA traffic dobiš kar 8€ na 1000 prikazov. Skrajšaš katerikoli link in ga potem objaviš (5 sek. oglas je seveda, ko kdo klikne na link). Minimalno izplačilo je že pri 3€ na PayPal.
leather jacket motorcycle jackets for men
Brain Dumps click here
pass-4sure.net http://www.pass-4sure.net
642-996 dumps 642-996 dumps

Vrni se na Spletne strani, ki ponujajo zaslužek

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost